MENÜ
Hakkımızda
Hakkımızda
Kıbrıscık Dağ Evleri

Şehir gürültüsünden uzaklaşmak

Kıbrıscık Belediyesi tarafından yaptırılan 14 adet ahşap dağ evi, 1 adet 25 kişilik toplantı ve yemek salonu, çocuk parkı, karavan yerleri ve çadır alanlarımız (çadır alanlarımız için wc) mevcuttur. İşletmemiz ilçe merkezinin kuzeyinde bulunmaktadır.

Dağ evlerinin üst katında yatak odası, giriş katında mutfak, banyo, tuvalet ve oturma alanı bulunmaktadır. Ayrıca evlerde mini buzdolabı, wifi, televizyon, şofben ve gerekli mutfak gereçleri de bulunmaktadır.

Şehir gürültüsünden uzaklaşmak ve ailenizle keyifli zaman geçirmek istiyorsanız Kıbrıscık Belediyesi tarafından işletilen Köroğlu Dağ evleri işletmesinde konaklama yapabilirsiniz. Köroğlu Dağ evleri işletmesi her türlü yaş aralığına hitap etmektedir ve ev konforuna göre tasarlanmıştır.

Dağ evleri işletmemizde konaklamak isteyen misafirlerin yanlarında gelirken sadece erzaklarını getirmeleri gerekmektedir. “Kendin yap kendin pişir” yöntemi ile hizmet vermekteyiz. Yemek servisimiz yoktur. Dağ evleri 60 kişinin aynı anda konaklama yapabileceği kapasiteye sahiptir. Tesis içinde bireysel kamp yapma imkânı bulunmaktadır. Ankara’ya 154, İstanbul’a 321 kilometre uzaklıkta bulunan dağ evi işletmesi, Bolu şehir merkezine ise 64 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Dağ evleri, işletmenin bağlı olduğu Kıbrıscık ilçesi ile arasında olan mesafe ise 1 kilometredir.